Didžiausias BMW sandoris Lietuvos istorijoje – daugiau nei 400 automobilių „CityBee“ ir „MyBee“ parkams

BMW

Lukas Snarskis

2022-09-30, 11:09 (atnaujinta 2023-12-03, 17:44)

0 komentarų

Oficiali BMW atstovė Lietuvoje „Krasta Auto“ sudarė rekordinį sandorį su automobilių dalijimosi platforma „CityBee“ bei automobilių prenumeratos paslaugas siūlančia „MyBee“. Šių nuomos paslaugų parkus jau papildė beveik 400 naujų BMW automobilių, paskutinieji juos pasieks dar iki šių metų pabaigos.

Didžiausias BMW sandoris Lietuvos istorijoje – daugiau nei 400 automobilių „CityBee“ ir „MyBee“ parkams

„Tai – istorinis, didžiausias BMW sandoris Lietuvoje, savo dydžiu ir verte reikšmingai pranokstantis bet kurį ankstesnį. Jo vertė siekia 11 mln. eurų. O reikšmę atspindi ir tai, kad šis vienas sandoris turėtų sudaryti apie 40 proc. BMW planuojamų metinių pardavimų Lietuvoje. Tuo pačiu tikimės, kad naujieji premium klasės BMW modeliai bus paklausūs tarp „CityBee“ ir „MyBee“ klientų dėl savo dinamiškumo, komforto ir teikiamo vairavimo malonumo“, – sako BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas.

„Praėjusiais metais automobilių trumpalaikės nuomos paslaugų apimtys Baltijos šalyse augo. Vien Lietuvoje „CityBee“ šiuo metu turi per 600 tūkst. registruotų klientų, todėl didėja ir poreikis atnaujinti bei plėsti siūlomų automobilių parką. Mūsų parką sudaro įvairių gamintojų automobiliai, tad klientai gali pasirinkti transporto priemonę pagal savo norus ir finansines galimybes. Pastaruoju metu fiksavome aukštesnės klasės automobilių paklausos augimą, todėl plečiame jų pasiūlą. BMW vertiname kaip vieną geriausių pasirinkimų, jau dabar šio gamintojo automobiliai yra vieni populiariausių mūsų parke“, – sako „CityBee“ vadovas Kristijonas Kaikaris.

„CityBee“ vadovas skaičiuoja, kad 2021-aisiais metais „CityBee“ visose rinkose valdė 20 proc. didesnį automobilių parką nei 2020-aisiais metais. BMW modeliai, baigus įgyendinti sandorį, sudarys iki 10 proc. bendrovės autoparko.

Aktyviausiai dalijimosi paslauga naudojasi vilniečiai – ne veltui Vilnius šiandien yra laikomas Europos automobilių dalijimosi sostine. Visoje Lietuvoje pernai „CityBee“ automobiliais klientai keliavo daugiau nei 1,5 mln. kartų ir bendrai nuvažiavo 28 mln. kilometrų.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas