„Tesla“ kuria transporto priemones ir vaikams: po didžiulio skandalo, į prekybą sugrįžta vaikams skirtas keturratis

Lukas Snarskis

2023-07-30, 07:35 (atnaujinta 2023-12-03, 17:34)

0 komentarų

2019 metais įspūdingai pristatytas „Tesla Cybertruck” akimirksniu tapo tikru interneto hitu. Apie šį kampuotų formų keistuolį pasipylė komiški memai ir juokeliai, o kone visi entuziastai iš karto pateikė išankstinius užsakymus.

„Tesla“ kuria transporto priemones ir vaikams: po didžiulio skandalo, į prekybą sugrįžta vaikams skirtas keturratis

Pristatymo metu „Tesla” žadėjo, jog pirmieji automobiliai savininkus pasieks jau 2021 metais, todėl šiems persiritus į antrą pusę gerbėjai pradėjo domėtis, ar šį tikslą pavyks įgyvendinti. Deja, tačiau „Cybertruck“ vis dar nėra prieinamas pirkėjams, tačiau proveržio tikimasi jau artimiausiu metu.

Tačiau panašią transporto priemonę dabar galima nupirkti savo vaikams. „Tesla Cyberquad for Kids“, įkvėptas jau ikoninio „Cybertruck“ dizaino, pasirodė prekyboje Kinijos rinkoje. JAV elektromobilių milžinės elektroninėje parduotuvėj, skirtai Kinijos rinkai, šis vaikiškas automobilis parduodamas už maždaug 1 494 eurus.

„Cyberquad for Kids“ turi 188 Wh ličio baterijas, leidžiančias nuvažiuoti iki 13 km. Jo didžiausias greitis yra 8 km/h. „tesla“ atstovų teigimu, jis tinka 8–12 metų vaikams, o jo didžiausias leidžiamas vartotojo svoris siekia 50 kilometrų.

Verta pastebėti, jog pirmąsyk šis vaikiškas „Tesla“ automobilis buvo išleistas dar 2021 metų pabaigoje, tačiau kitų metų spalį jo prekyba buvo sustabdyta. Tuomet, įvyko avarija, kurioje atsidūrė su savo aštuonerių metų vaiku nusprendusi pasivažinėti mama.

Tuo metu JAV vartojimo prekių saugos komisija teigė, kad „Cyberquad for Kids“ neatitinka federalinių jaunimo keturračių standartų.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas