„Apple” savo automobilį kurs su netikėtu gamintoju: ne, tai ne BMW ir ne „Tesla”

Lukas Snarskis

2021-01-09, 12:40 (atnaujinta 2023-12-03, 17:44)

0 komentarų
„Apple” savo automobilį kurs su netikėtu gamintoju: ne, tai ne BMW ir ne „Tesla”

„Apple” veikla po kaulelį narstoma visus metus. Internetą pasiekia įvairi nutekinta informacija apie kitoje „iPhone” kartoje būsiančias technologijas, naujų „iPad” pasirodymo datą, „Apple” laboratorijose bandomus procesorius ir kitus panašius dalykus. Visgi pastaruoju metu itin daug kalbų sukasi apie bendrovės kuriamą savavaldį elektromobilį.

Pasak šaltinių, „Apple” sparčiai juda į priekį ir „Titan” vardu pakrikštytame projekte stebima didelė pažanga. Dėl šios priežasties viešumoje netgi pasirodė pranešimai, kuriuose teigiama, jog „Apple” automobilis dienos šviesą išvys jau 2024 metais. Deja, tai vėliau paneigė kiti duomenys - remiantis jais „Apple Car” reikės palaukti mažiausiai iki 2028-ųjų.

Tačiau vakar lyg iš giedro dangaus trenkė kita su tuo susijusi žinia. Lietuvių vis labiau mėgstamos „Hyundai” markės valdžia patvirtinto pradėjusi dialogą su „Apple”.

„Mes suprantame, kad „Apple” diskutuoja su įvairiais automobilių gamintojais visame pasaulyje, įskaitant „Hyundai Motors”. Kadangi derybos šiuo metu yra ankstyvoje stadijoje, niekas dar nėra nuspręsta.” - teigia „Hyundai” atstovai.

Dėl viso šio šurmulio kaltas Pietų Korėjos žiniasklaidos kanalas „Hankyung”, paskelbęs, jog „Hyundai” padės „Apple” gaminti elektrinius automobilius bei kurti ypatingas jiems skirtas baterijas. Dalis su tuo susijusių mokslinių tyrimų turėtų vykti JAV esančiame „Hyundai Motors” padalinyje.

Specialistų nuomone, „Apple” neturi kitos išeities, kaip tik bendradarbiauti su vienu iš didžiųjų automobilių gamintojų, kadangi Kupertino milžinė, paprasčiausiai neturi „Apple Car” gamybai būtinų resursų. Nors kol kas dar per anksti teigti, kad būtent „Hyundai” taps „Apple” partneriu, tačiau tokios žinios kaip ši rodo, jog obuolio logotipu paženklinto automobilio projektas sparčiai stumiasi į priekį.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas