Škoda automobiliai

Škoda yra Čekijoje įsteigta transporto priemonių gamykla. Ji buvo įkurta 1895-ais metais, tad gali pasigirti gana didele patirtimi. Škoda yra ne tik pati didžiausia įmonė Čekijoje, tačiau ir 5 pagal senumą visame pasaulyje. 1991-ais metais šią įmonę nupirko Volkswagen Group (VAG). Tai ir Lietuvoje mėgstami automobiliai, tad jeigu norite apie juos sužinoti kuo daugiau – skaitykite informaciją šioje straipsnių kategorijoje.

Viskas apie Škodą

Jeigu norite kuo daugiau sužinoti apie šio gamintojo transporto priemones – esate ten, kur ir reikia. Šioje skiltyje pateiksime visą informaciją apie Škodą. Nuo pirmųjų transporto priemonių iki inovacijų, kurios yra pristatomos rinkoje. Aktyviai atnaujiname savo informaciją, kad kiekvienas, kuris domisi – rastų visas svarbiausias žinias. Ne tik apie pačias transporto priemones, tačiau taip pat ir jų priedus, kuris suteikia galimybę Škodai suteikti daugiau inovatyvumo, saugumo bei komforto.

Škoda – vertinantiems kokybę

Škoda gamintojo patirtis ir inovacijų siekimas leidžia šiuo metu rinkai pasiūlyti labai geros kokybės, tačiau ir patrauklios kainos automobilius. Bene geriausias kokybės įrodymas yra perkami automobiliai, kurie sulaukia dėmesio visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Kiekvienais metais Volkswagen grupės automobiliai yra aktyviai tobulinami, kad rinkai pasiūlytų ne tik patogiau, tačiau taip pat ir saugiau atstumus įveikti galinčias transporto priemones. Škoda automobiliai dažniausiai apibūdinami kaip praktiški, patikimi, puikiai patenkinantys kasdieninius žmonių poreikius. O ne ką mažiau džiugina ir gera kaina, kuri prieinama daugeliui.

Šiek tiek įdomybių apie Škodą...

Visgi, dėmesio Škoda sulaukia ne tik dėl to, kad rinkai siūlo geros kokybės transporto priemones, tačiau ir dėl kelių įdomių smulkmenų. Pavyzdžiui, turbūt nežinojote, kad pati brangiausia Škoda mašina kainavo pusę milijono svarų sterlingų. Ir toks automobilis net nebuvo skirtas vairavimui. 2007-ais metais jis buvo panaudotas reklamai. II Pasaulinio karo metais Škoda, valdžios įsakymu, turėjo gaminti ne tik automobilius, tačiau karinę techniką. Pasibaigus karui vėl sėkmingai grįžo prie lengvųjų automobilių. Galiausiai, Lietuvoje patys populiariausi yra „Kamiq“ bei „Kodiaq“ modeliai.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas