Prisijunkite prie Telefonai.eu ir mėgaukitės išskirtinėmis galimybėmis. Registruoti vartotojai mato mažiau reklamų, gali rašyti komentarus bei dalyvauti įvairiuose konkursuose!
Tęsdami prisijungimą soc. tinklais jūs automatiškai sutinkate su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis, kurias rasite paspaudę čia.
Nežinote, kuri „Windows“ versija greitesnė? Ši slapta versija dabar kainuoja vos 9 eurus, štai kaip ją gauti
„Microsoft“ vėl agresyviai ragina naudotojus pereiti nuo „Windows 10“ prie „Windows 11“. Šį kartą „Microsof“ giriasi, kad naujoji operacinė sistema yra iki 2,3 karto greitesnė už savo pirmtakę, tačiau nepamini savo labai ydingos testavimo metodikos.
Jei atsibodo netikėti „Windows“ operacinės sistemos atnaujinimai, perteklinės funkcijos ar nuolat keičiama vartotojo sąsaja, tuomet laikas pažvelgti į „Windows LTSC“. Ši versija yra tarsi „Windows“ dieta, jokių papildomų programų, jokių nereikalingų procesų, jokių siurprizų. Tik tai, kas būtina.
Populiariausi šios serijos variantai - tai „Windows 10 LTSC 2021“ ir „Windows 11 LTSC 2024“. Šiandien jie prieinami už itin patrauklią kainą, kuri siekia vos 9 eurus. Tereikia pasirinkti ir įsigyti savo „Windows 11“ aktyvavimo raktus ir per kelias minutes gali mėgautis švaria sistema.
Pirmiausia pravartu žinoti, ką reiškia tie trys raidžių deriniai – LTSC. Tai „Long-Term Servicing Channel“, reiškiantis, kad operacinė sistema sukurta ne nuolatiniams kosmetiniams ar funkciniams pokyčiams, bet ilgalaikiam darbui be trikdžių.
Tai idealiai tinka tiems, kurie nori paprasto, greito ir stabilaus kompiuterio. Didžiausi tokios „Windows“ operacinės sistemos versijos privalumai:
Nėra funkcinių atnaujinimų. Sistema išlieka stabili. Vartotojo sąsaja nebus perkurta kas keletą mėnesių – jokio vizualinio chaoso ar nereikalingų „naujovių“.
Ilgalaikis palaikymas. Iki 10 metų saugumo atnaujinimų (5 pagrindiniai + 5 išplėstiniai). „Windows 11 LTSC 2024“ bus palaikoma iki pat 2032 metų – dar net 7 metai ramybės.
Lengvumas ir švara. Jokios „Microsoft Store“, jokio „Cortana“, jokių įdiegtų žaidimų ar programėlių. Fone veikia tik tai, kas būtina. Sistema tinka tiek senesniems kompiuteriams, tiek tiems, kurie nori greičio be apkrovos.
Žema kaina. Profesionali versija už mažiau nei porą puodelių kavos.
LTSC versija tinka visiems, kurie nori dirbti be trukdžių, naudotis greitai veikiančiu kompiuteriu ir neturi noro ar poreikio kas kelis mėnesius adaptuotis prie „Microsoft“ sprendimų. Tai patikima, legali, stabili sistema, kuri išlaiko vientisumą per visą naudojimo laikotarpį.
Jeigu dar nesate bandę – tai puikus metas. Dabar vos už 9,1 eurų jūs gaunate ne tik raktą, bet ir visiškai kitokią patirtį su „Windows“ – be balasto, be lėtėjimo, be netikėtumų. Tik jūs ir jūsų darbas.
Kaip įsidiegti LTSC versiją į savo kompiuterį?
Norint įsidiegti „Windows 10 LTSC 2021“ - viskas yra labai paprasta. Jums tereikia atlikti kelis žingsnius ir galėsite mėgautis šia operacinės sistemos versija.
Atsisiųsk „Windows LTSC“ diegimo versiją. Pirmiausia reikia atsisiųsti oficialų LTSC diegimo ISO failą. Šiame puslapyje rasi visas reikalingas nuorodas – tiek „Windows 10 LTSC 2021“, tiek „Windows 11 LTSC 2024“ versijoms (įskaitant ir IOT leidimus): https://massgrave.dev/windows_ltsc_links
Sukurk įkrovos laikmeną su „Rufus“. Įsirašyk atsisiųstą ISO į USB atmintinę naudodamas „Rufus“ – tai paprasta, net jei niekada to nedarei. Parsisiųsk „Rufus“ programą čia: https://rufus.ie/en/
Paleisk programą, įstatyk USB raktą (bent 8 GB), pasirink ISO failą ir leisk „Rufus“ atlikti viską už tave. Visa tai trunka kelias minutes.
Įdiek sistemą. Įkrovus kompiuterį iš USB, pasirodys „Windows“ diegimo langas. Toliau viskas vyksta įprastai – pasirink diską, kur norėsi įrašyti sistemą, ir tęsk diegimą. Nereikia jokių papildomų žingsnių.
Suaktyvink savo versiją. Baigus diegimą, įjunk internetą ir įvesk savo „Windows 10 LTSC“ aktyvinimui. Sistema aktyvuosis automatiškai, o tu jau galėsi naudotis švaria, stabili ir greita LTSC aplinka.
Nors „Windows 10“ era po truputį eina į pabaigą, daugelis naudotojų galės ir toliau naudotis „Office“ bei „Microsoft 365“ programomis dar ne vienerius metus. Tai suteikia ne tik laiko pasiruošti perėjimui prie „Windows 11“, bet ir garantuoja, kad saugumo spragų dėl neprižiūrimų programų rizika kol kas nedidės.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti