Degalų kainos

Degalai yra skystos arba dujinės būsenos kuro rūšis. Jie yra naudojami vidaus degimo ir kitokiuose varikliuose. Jų paskirtis yra energijos panaudojimas judėjimui sukurti. Degalų kainos kinta, tad jeigu norite sužinoti geriausius įkainius ir įsigyti kuro mažesnėmis kainomis (kai tokia galimybė yra) esate ten, kur ir reikia. Čia pateiksime svarbiausią informaciją apie kuro kainas, jų pokyčius ir kitą svarbiausią informaciją susijusią su degalais.

Degalų rūšys

Šiuo metu rinkoje galima įsigyti kelių tipų degalus.

  • Automobilinis benzinas. Tai yra specialus benzinas su konkrečiais priedais, pavyzdžiui, antidetonaciniais. Automobilių degalai gali būti ir be priedų. Jis yra skirtas automobilių, stacionariems ir kitiems kibirkštinio uždegimo varikliams. Netinka aviaciniams įrenginiams.

  • Aviacinis benzinas. Tai yra specialus benzinas, kuris yra skirtas kibirkštinio uždegimo varikliams.

  • Dujų benzinas yra išskiriamas iš gamtinių dujų. Jose yra atrenkami tam tikro lygio distiliacijos temperatūros komponentai.

  • Dyzelinas – naftos distiliatas. Jis yra pagamintas specialiai naudojimui dyzeliniuose varikliuose.

  • Reaktyviniai degalai – aviacinių turbinų degalai.

  • Biodegalai – ekologiškas pasirinkimas. Tai yra degalai, kuriuos visus ar kurių didelę dalį sudaro iš organizmų išgautos.

  • Biodyzelinas – jo pagrindas būna aliejai ar jo dariniai.

Priklausomai nuo įrenginio, kuriam reikalingi degalai, reikia ir konkretaus kuro. Čia daugiausia bus rašoma apie automobiliams ir sunkiosioms transporto priemonėms skirtą kurą.

Kodėl kinta degalų kainos?

Degalų kainoms įtaką daro labai daug veiksnių. Labiausiai įtaką daro įvairūs politiniai sprendimai, taip pat ir gamtos ištekliai. Jeigu yra galimybė – nukritus kainoms galima įsigyti kuro daugiau. Tačiau tokiu atveju reikia ieškoti vietų, kur bus galima jį sandėliuoti.

Taip pat nepamirškite, kad daugelis degalinių siūlo įsigyti kurą pigiau. Tam dažniausiai reikia turėti specialias nuolaidų korteles, pirkti tam tikrą kiekį degalų ir t.t. Visą svarbiausią informaciją apie kuro įkainius ir tuo pačiu galimybes juos įsigyti pigiau – rasite čia. Tai leis įsigyti degalus pigiau, tačiau geros kokybės, tokius, kokių reikia jūsų transporto priemonėms.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas