Volkswagen automobiliai

Volkswagen yra plačiai visame pasaulyje žinomas automobilių gamintojas. Vertinamas dėl kokybės, inovatyvumo, patvarumo. Įmonė daug dėmesio skiria inovacijoms ir stengiasi vairuotojams pasiūlyti pažangiomis technologijomis džiuginančius automobilius. Svarbiausia, jie patinka ne tik norintiems komforto, tačiau ir tikintiems sutaupyti. Visą svarbiausią informaciją apie šios markės automobilius rasite čia.

Volkswagen istorija

Volkswagen gamintojas savo istoriją pradėjo „rašyti“ nuo 1937-ųjų metų. Tuomet dar A. Hitlerio vadovaujama vyriausybė įkūrė automobilių įmonę „Gesellschaft zur Vorbereitung des Deutschen Volkswagens mbH“. Tais pačiais metais ji buvo pervadinta į „Volkswagenwerk”. Išvertus į lietuvių kalbą šis žodis reiškia „Liaudies automobilių gamykla“.

„Volkswagen AG“ įmonė buvo pastatyta Volfsburge. Tai yra specialus miestelis, kuris dirbtinai buvo sukurtas gamyklos darbuotojams. Tikslas buvo sukurti masiškai gaminamus, tačiau labai patvarius, ekonomiškus automobilius, kurie gebėtų pasiekti apie 100 km/val. greitį. Buvo tikimasi, kad transporto priemonės kaina bus apie 1 000 reichsmarkių ir tobulai atitiks vidutinės šeimos poreikius.

Pirmas automobilių modelis viešai buvo pristatytas 1939 m. Berlyno automobilių parodoje. Po II Pasaulinio karo Volkswagen automobiliai tapo populiarūs visame pasaulyje.

Inovacijos, kurios stebina

2026 m. Volkswagen tikisi nutraukti automobilių, kurie veikia su vidaus degimo varikliais, gamybą ir susikoncertuoti tik ties elektrinėmis transporto priemonėmis. Tikslui pasiekti per kelerius metus planuojama investuoti 28,1 milijardo eurų. Taip pat tiksluose yra sukurti apie 70 naujų modelių.

Žinoma, visi jie turės būti visiškai elektriniai. Pereinamuoju laikotarpiu, taigi ir šiandien, Volkswagen gamins daugiau pakraunamų hibridinių automobilių. Tikimasi, kad jų kaina kris, tad taps prieinami daugeliui. Lietuvoje taip pat fiksuojamas būtent hibridinių šio gamintojo automobilių poreikis. Svarbiausia – domėtis privalumais, kurie dažniausiai ir skatina prisijungti prie ekologiškos bendruomenės.

Viskas vienoje vietoje

Esate Volkswagen gamintojo automobilio savininkas arba planuojate tokiu būti? Sekite naujausią informaciją apie šiuos automobilius ir tapkite tikru asu. Kuo daugiau žinosite – tuo bus paprasčiau pasirūpinti savo automobiliu. Mūsų straipsniai yra atnaujinami reguliariai, pateikiame ne tik praktinius patarimus, tačiau ir naujienas.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas